Mikołajki Bluesowe

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Klub „Verona cafe” zapraszają na Mikołajki Bluesowe 5 grudnia /czwartek/ 2013 godz.20.30
Klub Verona cafe -Biała Podlaska ul.Janowska 4/8.
Rezerwacja miejsc tel.83/344 20 20
Bilety w cenie 30 zł już są dostępne w klubie.

Wystąpi:
HARD TIMES – to krakowska formacja grająca bluesa z elementami jazzu, funky oraz flamenco, należąca do czołówki polskiego bluesa. Zespół dał sie poznać z jak najlepszej strony podczas ostatniej edycji Biała Blues Festival. Koncerty zespołu to nie tylko dawka dobrej muzyki, ale także świetnej zabawy, w którą jest włączana publiczność.

Łukasz Wiśniewski – harmonijkarz powszechnie uznawany za jednego z najlepszych w Polsce, a także charyzmatyczny wokalista obdarzony potężnym, głębokim głosem. Zdobywca wielu nagród za kunszt instrumentalny na festiwalach w całej Polsce. Znakomicie spełnia się w roli frontmana ciężkiego, blues-rockowego Blue Machine, jak również jako solista piosenkowego Limbo. W Hard Times daje się poznać jako muzyk doskonale poruszający się również w oszczędnej, akustycznej stylistyce. Jako ceniony nauczyciel gry, współpracował m.in. z Bartoszem Łęczyckim i Romanem Badeńskim; w Krakowie organizuje i prowadzi cykliczne warsztaty harmonijkowe.

Piotr Grząślewicz – utalentowany gitarzysta młodego pokolenia. W wieku zaledwie 20 lat dołączył do składu zespołu Funk de Nite, którego wcześniejszymi gitarzystami byli Marek Raduli, Jarosław Śmietana i Jacek Królik. Niedługo później rozpoczął współpracę z blues-rockową grupą Blue Machine. Koncertował oraz nagrywał z artystami takimi jak Bryan Corbett, Liam MacMhurri, Christoph Titz, Saskia Laroo, Warren Byrd, Simeon Lenoir, Paweł Mąciwoda, Gienek Loska, Atma Anur, i występował na licznych festiwalach jazzowych i bluesowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Chorwacja, Łotwa).

Marcin Hilarowicz – na co dzień gitarzysta zespołu „Que Passa”, specjalizujący się w szeroko pojętej muzyce flamenco-fusion. Jego styl to mieszanka muzyki hiszpańskiej, jazzu i bluesa podparta wyjątkową muzykalnością oraz techniczną wirtuozerią W swojej bogatej muzycznej karierze występował na wielu międzynarodowych festiwalach (Hiszpania, Mołdawia, Rumunia, Francja, Niemcy,Włochy) oraz współpracował z tak wybitnymi muzykami jak: Bernard Maseli, Jacek Królik, Kuba Badach, Tomas Sanchez, Paweł Mąciwoda, Marcin Gałażyn (Motion Trio).