Koncert Charliego Greena Z Zespołem „4 SET”

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Restauracja Verona cafe zapraszają na koncert amerykańskiego trębacza i wokalisty jazzowego Charliego Greena wraz z zespołem „4 set” – gitarzysty Krzysztofa „Pumy” Piaseckiego

4 marca 2015. godz.20.30./środa/
Restauracja Verona-cafe ul. Janowska 4/8

Bilety w cenie 40 zł już są dostępne w przedsprzedaży w Veronie. Rezerwacja miejsc tylko po wcześniejszym zakupie biletu.

Tel. 83/344-20-20

Skład zespołu:
Charlie Green – trąbka, śpiew/USA/
Krzysztof „Puma” Piasecki – gitara
Łukasz Gorczyca – gitara basowa
Adam Grzelak – perkusja
Jacek Prokopowicz – organy Hammonda
Charli Green – amerykański trębacz, wokalista, kompozytor, aranżer. Urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi w tym z Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem. Obecnie pracuje z własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i nią dyryguje. Krzysztof Puma Piasecki -gitarzysta, kompozytor, aranżer, pedagog-jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat ’70. Nagrał pięć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997r. Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma „Gitara i Bas” Jego koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i zagranicą. W swojej karierze występował z wieloma znanymi i cenionymi artystami m.in.: Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem, Jarosławem Śmietaną, Ewą Bem, Ryszardem Rynkowskim.

Zespół „4SET” to wyjątkowy kwartet łączący ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem, bluesową siłą przekazu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój z drugiej wyrywają z siedzeń z elektryczną siłą.

To trzeba usłyszeć!!!