Koncert – CHAZ DE PAOLO – 14.09.2010 od godz. 20:00

Bialcon Club oraz Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe zapraszają na koncert Chaz De Paolo – 14 września godz. 20, Bialcon Club ul. Celników Polskich 14.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w przedsprzedaży:
Salon Firmowy „Bialcon” – ul. Celników Polskich 14 tel. 83 344 35 82 Sklep Bialcon – C. H. „Rywal” ul. Brzeska 27

CHAZ DE PAOLO – U.S.A.
Grając, jak nazywa, `Electric Style Of Blues` oraz mieszkając 2 mile od Nowego Jorku, Bluesowo-rockowym. Chaz koncertował w USA, Kanadzie oraz Europie. Współpracował na scenie z takimi artystami jak: Commander Cody, Bernard Purdie, Buddy Miles, Jose Feliciano, Harvey Brooks, Blue Lou Marini, Brian Downey, Pete Brown, Monster Mike Welch, Vince Converse oraz z legendarnymi Davidem Maxwellem, Stevem Phillipsem z The Notting Hillbilies oraz z nominowanym do nagrody Grammy Reesem Peoject. Chaz współpracował również z Sekcją Rytmiczną Groundhogs w składzie Ken Pustelnik i Pete Cruickshank. The „Hogs” nagrywali z Johnem Lee Hookerem oraz wspierającymi ich Little Walterem i Jimmym Reedem.

Chaz gra na ponad 150 koncertach rocznie, głównie w USA i Europie. Występował w programie `FOX and FRIENDS` w Amerykańskiej Telewizji Fox News oraz Brytyjskim BBC, gdzie nazwany został jednym z największych talentów Elektrycznego Bluesa XXI wieku. Jak sam o sobie mówi `Gram tradycyjne Bluesowe kompozycje z rokowym czuciem`. Jego ostatnia płyta Flirting with the Blues wyraża głęboką wiedzę, jak i doświadczenie tego młodego artysty oraz oryginalność sposobu w jaki wyraża Chazem zagrali między innymi tacy artyści jak Jason Ricci i David Maxwell, oraz inne
światowe sławy Bluesa.

Wśród recenzentów Chaza znalazły się takie sławy jak: Bill Camp, Diane Gillard, Dave Scott oraz Tom Hysop.

„Flirtin With The Blues”

„Pierwsze, poważne pojawienie się tego gitarzysty i piosenkarza z New Jersey było oszałamiające` Chaz DePaolo jest stworzony do tego by stać się wielkim nazwiskiem na Bluesowej scenie. spowoduje, że jego kariera rozwinie się w zawrotnym tempie. Wysoko polecana płyta”

Bill Camp

Na swojej drugiej trasie koncertowej Chaz wystąpi z zespołem w skłądzie Łukasz Gorczyca – bass, Tomek Dominik – dr Zespół będzie promował album BLUESTOPIA