Jazzowy Koncert Noworoczny

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Verona-cafe zapraszają na Koncert Noworoczny z udziałem warszawskich artystów: wokalistki Patrycji Modlińskiej oraz wokalisty i pianisty Roberta Osama-Gyaabina znanego m.in. z programu TVP1 – „Jaka to melodia”. Składu dopełnią muzycy z bialskiego Jazz Trio basista Jarosław Michaluk oraz Radosław Żyła – perkusja.

23 stycznia 2019, godz: 20.30 – Verona cafe, Biała Podlaska ul. Janowska 4/8.

Bilety w cenie 50 zł juz są dostępne w przedsprzedaży w Pizzerii Roma, tel. 83 344 44 20 oraz w Veronie /piątki , soboty/ tel. 83 344 20 20

W programie koncertu m. in. znane przeboje muzyki swingowej oraz soulowej.

Kolejne najbliższe wydarzenia:
20 lutego wystąpi legendarny muzyk, gitarzysta i perkusista Anthimos Apostolis /SBB, Czesław Niemen/ z zespołem – Verona cafe
27-28 kwietnia XII Międzynarodowy Biała Blues Festival z udziałem m. in. znanej argentyńskiej bluesmanki, gitarzystki i wokalistki – Vanesy Harbek i jej Blues Bandu. Aula AWF.

Patrycja Modlińska jest wokalistką uniwersalną. Z wdziękiem porusza się na pograniczu jazzu, popu i rocka, zdobywając uznanie publiczności swoimi oryginalnymi interpretacjami. Występowała z kwartetem wokalnym B.A.Ch., którym zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki (m. in. Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA 2005 – I miejsce oraz Grand Prix Festiwalu Ostrołęckiego OSPA 2004). Współpracuje z Urszulą Borkowską, Marcinem Olakiem, zespołami Sounds Like Jazz i Monday Girls oraz Teatrem Rampa („Brat naszego Boga” w reż. P. Aignera, Jajokracja” w reż. J. Szurmieja). Przez 25 lat śpiewała w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta Kayanisa „When the Abandoned Pelicans Die”, a w 2017 roku „Mundane” do których nagrała partie wokalne. Od 5 lat wraz z Aleksandrą Troczyńską prowadzi Studio Piosenki w Centrum Kultury Izabelin.

Robert Osam-Gyaabin pianista, wokalista, aranżer, skrzypek, gitarzysta, kompozytor, nauczycie i producent muzyczny. Absolwent wydziału jazzowego PSM Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego i Janusza Skowrona. Założyciel pierwszej w Polsce klasy artystyczno-estradowej w jednym z warszawskich liceów. Znany szerokiej publiczności z programu TVP1 „Jaka to melodia“. Współautor i producent muzyki do hymnu akcji „Kocham – nie biję“. Lider zespołów Awesome Big Band, Sounds like jazz, Osam Project. Odtwórca jednej z głównych ról w spektaklu „Sinatra“ wystawianym na deskach Teatru Syrena. W jego duszy gra jazz, ale doskonale odnajduje się w innych gatunkach muzycznych. W najbliższym czasie planuje założenie pierwszej w Polsce nowatorskiej szkoły nauczania muzyki. Poprzez ten projekt chce przekazać młodym ludziom swoją pasję i miłość do muzyki.