XX Podlasie Jazz Festival – podsumowanie

Jubileuszowa edycja Podlasie Jazz Festival już za nami. Cieszymy się, że spotkała się z dużym zainteresowaniem i aprobatą Państwa. To dla nas organizatorów wielka radość i duma, że przez te lata mogliśmy prezentować Państwa i naszą ulubioną muzykę. Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy dotychczas wystąpili na festiwalu, na blisko 100 koncertach i wspaniałej, wrażliwej bialskiej publiczności, zasilanej fanami z różnych stron Polski. Dziękujemy za niezapomniane, wyjątkowe koncerty minionej edycji /Leszek Możdżer, Karen Edwards /USA/ & Eljazz Trio, Chopin University Big Band p/k Piotr Kostrzewa ze specjalnym udziałem Danuta Błażejczyk, Kwartet Afanasjew -Szymanowski/

Dziękujemy za wsparcie finansowe: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Urząd Miasta Biała Podlaska wraz z prezydentem Michał Litwiniuk.

Sponsorom głównym: MajerMedia, Auto Podlasie, Toyota Financial Services Bank Polska, wszystkim pozostałym sponsorom.

Partnerom festiwalu: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, STOART – Związek Artystów Wykonawców

Głównym Patronom Medialnym: JAZZ FORUM, Polskie Radio Program Pierwszy, JazzPRESS, TVP 3 Lublin, Radio Lublin, RDC, Kraina Bugu oraz pozostałym patronom.

Firmie Softsound – technika eventowa Piotra Rusakowicza realizującej dźwięk i światła-za wieloletnią miłą współpracę, za profesjonalizm.

Lilli Wielgan-Michaluk za piękne i jedyne w swoim rodzaju, plakaty festiwalowe, scenografię i pozostałe projekty graficzne.

Marcin Kusy – dziennikarzowi radiowej Jedynki, za brawurowe prowadzenie koncertów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu wspierali nas przy tworzeniu tych 20-stu edycji.

Pozdrawiamy jazzowo i zapraszamy już teraz na kolejną edycję festiwalu. Kłaniamy się nisko.

Fotorelacja Studio Fotograficzne FOTOS S.C. Tomek Rzeczkowski